C3 AIRCROSS - UUE PÕLVKONNA SUV

Uus C3 Aircross on uue põlvkonna kompaktklassi SUV. Sarnaselt teiste Citroënidega on võimalik auto välisilmet erinevate värviskeemide abil isikupärastada. Konkurentsitult mugav ning praktiline C3 Aircross peidab endas mitmeid omadusi, mis lubavad endil välja paista nii linnatingimustes liigeldes või maastikul seigeldes.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI VAATA KA C5 AIRCROSS ERIPAKKUMISI

AVASTA C3 AIRCROSS

VAATA C3 AIRCROSSI PÕLVNEMISLUGU

 

Aimduse C3 Aircrossi olemuse kohta andis Genfi autonäitusel esitletud ideeauto C-Aircross. Disainielemente on aga laenatud teisteltki Citroëni mudelitelt nagu C3 või C4 Cactus. Nii on tulemuseks saadud auto, mille ulatuslike personaliseerimise võimaluste juures on ikka tegu ilmeksimatult äratuntava Citroëniga.


90 VÕIMALUST OLLA MITTE-TAVALINE

C3 Aircross ei ole kunagi tavaline. Valikus on 8 põhivärvitooni, 4 katuse värvi ning 4 stiliseerivat värvipaketti. Erinevaid kombinatsioone tuleb seeläbi kokku tervelt 90. Lisades siia juurde 5 erineva suunitlusega interjööri, on võimalik endale komplekteerida auto, mille sarnast teist juba naljalt tänaval ei kohta.


INTERJÖÖR

Lisaks standardsisule on võimalik valida 4 lisavarustuse interjööri hulgast endale meelepärane.

URBAN RED

 

METROPOLITAN GREY

 
Tume hall tekstiilsisu, mis kombineerituna punaste tikanditega mõjub nooruslikult värskelt.   Helehall kangassisu mõjub naturaalselt ning annab salongile juurde veelgi enam valgust.

 

HYPE MISTRAL

 

HYPE COLORADO

 

Luksuslik tume poolnahksisu on kui soliidsuse kehastus.

 

Helepruun poolnahksisu on midagi neile, kes ootavad autolt erilisust.

 


CITROËN ADVANCED COMFORT®

Ajalooliselt tuntud kui pioneer mugavuse vallas, annab Citroën läbi Citroën Advanced Comfort® programmi lubaduse luua iga uus auto täpselt nõnda mugav kui võimalik. Järgides Citroën Advanced Comfort® põhiprintsiipe pakub C3 Aircross järgmist:

  • laiad istmed hõlbustavad igapäevatoimetusi ning on lõõgastavad pikkadel reisidel
  • vedrustusmugavus on sobilik nii metsateele kui maanteele
  • vaatamata kompaktsetele välismõõtmete on tegemist oma klassi ruumikaima ning modulaarseima sõidukiga
  • lihtsasti kasutatavad tehnoloogiad muudavad igapäevaelu murevabaks

OMA KLASSI PRAKTILISEIM

C3 Aircross rõhub tugevalt praktilisusele. Kompaktsetele välismõõtmetele vaatamata Pakiruum mahutab kuni 420-520 liitri jagu pagasit, mis teeb C3 Aircrossist oma klassi ruumikaima sõiduki. Lisaks tagaistmetele on allaklapitav ka kõrvalistuja iste.

USKUMATULT MODULAARNE

C3 Aircrossi 2,6-meetrine teljevahe lubab rohkelt jalaruumi ka tagumises reas istujaile. Lisaks sellele on tagumine istmerida 150 mm ulatuses edasi-tagasi liigutatav. Täiesti unikaalse võimalusena antud autoklassis on võimalik kokku klappida kõrvalistuja iste, nõnda on C3 Aircrossis võimalik vedada kuni 2,4 meetri pikkuseid esemeid.

 

 

VALGUSKÜLLANE SALONG

C3 Aircrossi sisemus on äärmiselt valgusküllane. Sellele aitavad kaasa 360-kraadist võimaldav klaaspind kui tohutusuur avatav panoraamkatus, mille servad on palistatud LED-valgustusega ning elektrilise päikesesirmiga.

 


TEHNOLOOGIAD

ELU C3 AIRCROSSIGA ON LIHTNE

 C3 Aircrossi varustusnimekiri on rikkalik ning pikk. See sisaldab muu hulgas võtmeta sisenemist-käivitamist, värvilist head-up-display'd, tagurduskaamerat, pimenurgaandureid, parkimisabilist ning palju muud. Nutiseadmega ühildub auto Apple CarPlay või Android Auto abil ning ühtlasi kuulub valikusse mobiiltelefoni juhtmevaba laadimise võimalus.

HEAD-UP DISPLAY

Head-up display võimaldab juhil kursis olla vajaliku infoga pilku teelt tõstmata. Lisaks sõidukiirusele kuvatakse siia ka navigatsioonisüsteemi juhiseid.

JUHTMEVABA LAADIMINE

12 JUHIABISÜSTEEMI

Uue C3 Aircrossi 12 juhiabisüsteemi hoolitsevad alati selle eest, et sõit kulgeks murevabalt ning turvaliselt.

 

GRIP CONTROL JA NÕLVALTLASKUMISABI

C3 Aircrossi maastikusõidu võimekuse tagamiseks on kasutusel viies režiimis rataste läbilibisemist kontrolliv Grip Control® ning järsul laskumisel kiirust hoidev süsteem (Hill Assist Descent System). Läbi auto ESP-süsteemi töötav Grip Control® abistab juhti liivas, mudas või näiteks lumes sõites, pakkudes alati parimat haarduvust teekattega.

Nõlvaltlaskumisabi hoiab auto kiiruse ühtlasena nii edas- kui tagurpidi järsust nõlvast laskudes. Juhi tööks jääb vaid rooli abil sõidusuuna näitamine, ülejäänu eest hoolitseb abisüsteem ise.


JÕUALLIKAD

C3 Aircrossi kiirusomadused ja säästlikus on saavutatud kerge platvormi ning viimase generatsiooni jõuallikate kombineerimisel. Viimasel kolmel aastal Engine of the Year auhinnaga pärjatud PureTech bensiini- ning BlueHDi diiselmootorid seisavad samaaegselt hea dünaamilise kuid ökonnomse sõidu eest. Lisaks manuaalkäigukastidele kuulub valikusse ka 6-käiguline automaatkäigukast.

Võrdle tehnilisi andmeidVõrdle Varustust Võrdle LisavarustustVaata hinnakirja

MÕÕTMED

KONFIGUREERIVAATA LAOAUTODE ERIPAKKUMISI

Töölaua versioon